Zestaw: korpus zraszacza Drip Drop + MP LCS

37,84  z VAT

Na stanie

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37,84  z VAT

SKU: drip/lcs Kategorie: , Marka:

Opis

Dysza rotacyjna Hunter MP Rotator MP LCS lewy narożnik i zraszacz GRATIS

Zestaw zraszający: Dysza rotacyjna Hunter MP Rotator MP LCS (lewy narożnik) + korpus zraszacza Drip Drop 04 1/2″

Precyzja tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz! Zestaw zawierający dyszę rotacyjną Hunter MP Rotator MP LCS (Left Corner Strip) oraz korpus zraszacza Drip Drop 04 z podejściem 1/2″ to idealne rozwiązanie do nawadniania narożników lewostronnych w wąskich, prostokątnych i nieregularnych strefach ogrodu.

Dysza MP LCS została zaprojektowana z myślą o lewych narożnikach – zapewnia wąski, pasowy zasięg z równomiernym rozprowadzaniem wody i dużą oszczędnością. Doskonale sprawdza się wzdłuż krawężników, ogrodzeń i chodników, gdzie typowe dysze nie zapewniają precyzji podlewania.

Korpus Drip Drop 04 to wytrzymała i niezawodna baza z wewnętrznym gwintem 1/2″, wyposażona w samoczyszczącą uszczelkę, która zapewnia trwałą szczelność i minimalizuje ryzyko przecieków.

✅W skład zestawu wchodzi:

  • Dysza rotacyjna Hunter MP Rotator MP LCS

    Przeznaczenie: lewy narożnik (Left Corner Strip)

    Równomierne podlewanie w wąskich pasach

    Niskie zużycie wody dzięki technologii MP Rotator

  • Korpus zraszacza Drip Drop 04

    Gwint: 1/2″ wewnętrzny

    Wysokość korpusu: 15 cm

    Wysuw tłoka: 10 cm (4″)

    Uszczelka samoczyszcząca – zapobiega przeciekom i zanieczyszczeniom

Zalety zestawu:

  • Precyzyjne podlewanie lewych narożników i pasów
  • Znakomita oszczędność wody
  • Łatwa instalacja i kompatybilność z popularnymi systemami
  • Trwałe materiały odporne na warunki atmosferyczne

Zadbaj o dokładne nawodnienie trudno dostępnych miejsc z zestawem Hunter MP LCS i korpusem Drip Drop – niezawodność i precyzja w jednym!

Dodatkowe informacje

Waga 0,2 kg
Wymiary 12 × 8 × 8 cm
Stan

Nowy

Marka

Gardeno

Kod producenta

MP LCS-515 zamiennik Rain Bird 1804 PROS

Rodzaj

dysza do zraszania

EAN

5906112712426